Put your alternative Non Flash content here.

`

Platformy cyfrowe

Wybierz telewizję jaką jesteś zainteresowany:

Zapraszamy do współpracy punkty sprzedaży platform cyfrowych z regionu Olsztyna i okolic.

Nie walcz o pilota!

Clone+ to innowacyjny nowoczesny spliter, który oferuje usługę Multiroom.>Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów CLONE+  Dowiedz się więcej kliknij TUTAJ

Telewizja N - Najtaniej!

Odbiór platformy cyfrowej w całym domu za pomocą jednej karty abonenckiej

Schemat instalacji w domu jednorodzinnym umożliwiający odbiór kanałów naziemnych i satelitarnych. Instalacja umożliwia odbiór dowolnego programu naziemnego i satelitarnego w każdym gniazdku antenowym. Anteny i zwrotnica zamontowane na dachu, wzmacniacz, sumator i multiswitch na strychu. Aby odbierać niezależnie programy Cyfry+ (Digital+/Astra (Hiszpania), Canal Digitaal (Holandia), CanalSat (Francja), Meo (Portugalia)) na wielu (maksymalnie ośmiu) telewizorach przy pomocy jednej karty abonenckiej, potrzebny jest przy każdym telewizorze tuner satelitarny z bezprzewodową kartą Clone+. Kartę abonencką wkładamy nie do tunera, ale do jednostki centralnej Clone+, która przesyła uprawnienia do bezprzewodowych kart Clone+.
Do instalacji antenowej został dodany obraz z kamery CCTV (ustawionej np. na bramę wjazdową, podjazd, furtkę). Może on być oglądany na każdym telewizorze.

Copyright (C) INSTALSAT realizacja: virtualmedia