Put your alternative Non Flash content here.

`

Platformy cyfrowe

Wybierz telewizję jaką jesteś zainteresowany:

Zapraszamy do współpracy punkty sprzedaży platform cyfrowych z regionu Olsztyna i okolic.

Nie walcz o pilota!

Clone+ to innowacyjny nowoczesny spliter, który oferuje usługę Multiroom.>Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów CLONE+  Dowiedz się więcej kliknij TUTAJ

Telewizja N - Najtaniej!

LCD, PLAZMA, LED

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób prawidłowo dobrać wieszak do montażu telewizora. Trudność w doborze odpowiedniego uchwytu wynika przede wszystkim z bardzo bogatej oferty tego typu urządzeń. Decydując się na montaż telewizora musimy zapoznać się z dostępnymi na rynku rodzajami uchwytów oraz odpowiedzieć sobie na pytanie jakie funkcje ma spelniać po przymocowaniu do niego ekranu.

Chętnie pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego uchwytu oraz zamontujemy go na ścianie lub innej powierzchni w zależności od możliwości i Państwa sugestii.

 

Ze względu na spełniane funkcje występują trzy główne grupy uchwytów:

Uchwyty bez możliwości regulacji (stałe) – uchwyty ścienne z tej grupy pozwalają na mocowanie telewizorów plazma / LCD tylko w jednej pozycji, bez możliwości regulacji kąta nachylenia czy obrotu. W większości przypadków uchwyty stałe umożliwiają nam regulację rozstawu otworów na śruby montażowe, dzięki czemu jeden model uchwytu może współpracować z ekranami o różnej wielkości. Uchwyty z regulacją rozstawu otworów montażowych określane są jako uchwyty uniwersalne. Podstawową zaletą użytkową uchwytów stałych jest ich niski profil (płaska konstrukcja), co tym samym pozwala na mocowanie ekranów w bardzo małej odległości od ściany (w większości przypadków po zamocowaniu telewizora uchwyt pozostaje całkowicie niewidoczny).

 

zobacz więcej...

 

Uchwyty z regulacją pionową (uchylne) – grupa uchwytów montażowych pozwalających na regulację kąta w pionie (dół lub dół/góra) instalowanych przy ich pomocy telewizorów. Regulacja pionowa (pochylenie) pozwala na odpowiednie przystosowanie ekrany do wysokości na jakiej znajduje się wzrok widza. Dodatkowo dzięki regulacji pochylenia pozwalają na skuteczne eliminowanie niepożądanego efektu odbić światła, które bardzo często pogarszają widoczność obrazów wyświetlanych na ekranie telewizora. Podobnie jak uchwyty stałe, uchwyty uchylne przeważnie oferują możliwość regulacji rozstawu otworów na śruby montażowe, co pozwala na ich łatwiejsze dopasowanie do konkretnych modeli ekranów.

zobacz więcej...

 

Uchwyty z pełną regulacją (obrotowe) – grupa najbardziej funkcjonalnych uchwytów montażowych. Uchwyty obrotowe umożliwiają zmianę położenia mocowanego telewizora zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, dzięki czemu bardzo łatwo dostosowują się do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ponadto dostępne w handlu uchwyty z pełną regulacją bardzo często pozwalają na płynne regulowanie odstępu telewizora od ściany (możliwe dzięki specjalnemu ramieniu). Uchwyty obrotowe rewelacyjnie nadają się do ściennego montażu telewizorów w miejscach niekonwencjonalnych.

zobacz więcej...

 

Copyright (C) INSTALSAT realizacja: virtualmedia